Anfo-Event.pl
http://anfo-event.pl/

[Mró-chan] Elfen Lied
http://anfo-event.pl/viewtopic.php?f=68&t=344
Strona 1 z 1

Autor:  KiRA [ 17 lis 2010, o 14:42 ]
Tytuł:  [Mró-chan] Elfen Lied

Obrazek
Anidb

Cytuj:
Lucy jest istotą człekokształtną, posiadającą rogi i silne zdolności telekinetyczne. Pewnego dnia ucieka z laboratorium, mordując większość pracowników. Postrzelona wpada do morza i traci pamięć. Znaleziona przez dwójkę ludzi, teraz łagodna jak baranek, zostaje przez nich przygarnięta. Tymczasem wojsko poszukuje zbiega...
Opis pochodzi z serwisu azunime.net


O projekcie:
Lider Projektu: KiRA
Tłumaczenie: KiRA
Tłumaczenie piosenek: Rambo
Korekta: Aria (1-4), Jasmine, Piotroz (11-13)
Timing: waski_jestem
Typesetting: KiRA, Bakura
Plansze: Mexis
Karaoke: Bakura
Efekty: KiRA
Kodowanie: KiRA
Quality Check: BEBZ (1-2), Mexis (3-4 i dalej), Renik (na razie nie oddał)

Dane Techniczne:
Video: 848x480, x264, 1500kbps
Audio: AAC+, 128 kbps, 2.0
Źródło: DVD-ISO

Download:
Zapraszam na forum ;]

No cóż, wypadałoby coś w końcu wydać. Projekt miał już zostać wydany conajmniej rok temu (w sumie plany były na 2 lata wstecz, no ale... jest jak jest w tym polskim fansubbingu). To się na korekte czekało (z jednego rewelacyjnego korektora musiałem zrezygnować, gdyż on się odciął od fansubbingu na dobre), nasepnie projekt poszedł w odstawkę bo mi się zapomniało (albo też sprawy prywatne, upierdliwa rodzinka i inne zajęcia), kolejna rzecz to timer (dzięki za chęci) i korektorka (dzięki Jas za pomoc i cierpliwość :) ) - ci też potrzebowali trochę czasu na zrobienie swojego, a ja nie chciałem za bardzo ponaglać (korekta została wykonana profesjonalnie, timing również bardzo dobrze się udał, choć nie obyło się bez poprawek). Potem to z QC były problemy (najpierw na BEBZa się niemiłosiernie długo czekało, to go olałem i dałem komu innemu - thx Mex za poratowanie ;P ) , gdybym zaś miał czekać na drugiego QCera (który zniknął z jakiegoś tam powodu, to kolejną obsuwę możnaby było liczyć w miesiącach... przekodowywać mi się nie chciało też - 1 ep to półtora dnia na nowych ustawieniach filtrów (znowu thx Mex :P) to trochę jest). No i w końcu nadszedł ten dzień, że mró daje jakiś tam znak życia. Choć to tylko 4 epy, ale za to jak zrobione (dopicowane na maxa, tak mi się wydaje, bo i QC nie miało zastrzeżeń). Kolejne epy powinny się pojawiać co jakiś czas (bliżej nieokreślony). No i może niebawem coś od mró się pojawi jeszcze... No, to byłoby na tyle. Miłego oglądania.

PS. Żeby ściągnąć epki, trzeba się zarejestrować na forum. Radzę przeczytać regulamin, żeby nie było nieprzyjemności ;) .
PS2. W tym temacie będę informował o kolejnych epkach, co by niezaśmiecać piaskownicy, żeby nie wyglądało to tak jak na f.pl.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/