Teraz jest 23 lis 2017, o 17:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: [AG-Mró] Mnemosyne - Mnemosyne no musume-tachi [Zakończony]
PostNapisane: 17 lis 2010, o 14:41 
Otaku

Obrazek

Cytuj:
Rin Asogi być może wygląda na przeciętną pracownicę biura, lecz tak naprawdę jest prywatnym detektywem podejmującym się wszelakich zadań - od odnajdywania kotów po inwigilację bardzo dobrze strzeżonych laboratoriów korporacyjnych. Co więcej, jest nieśmiertelna. Razem ze swoją partnerką Mimi Rin tapla się w mrocznych sekretach mieszkańców miasta, jednak ci, przed którymi się kryje, bardziej zasługują na miano grzeszników...

O projekcie:
Lider projektu: Quithe [AG], KiRA [Mró-chan]
Tłumaczenie: Quithe
Korekta: Hikikomori, KAT
Timing: Cieslak [1], kappuchu (2-3), Rekid (4-6)
Typesetting: KiRA, Quithe
Karaoke: Bakura
Efekty: Hayate [1], KiRA 2-6
Kodowanie: KiRA
Quality Check: kappuchu (1-3), Quithe (1-6), Rambo (1-3), Rekid (1-6)

Dane Techniczne:
Video: 864x480, x264
Audio: AAC+, 128 kbps, 5.1ch
Źródło: DVD-ISO

Download:
Licencja

Cytuj:
Ech, znowu nie wyszło tak jak tego chciałem. Projekt męczony z 2 lata co najmniej. To timer dawał ciała, to czas pożerał wszystkich na tyle, że nie było kiedy tego dokończyć. Potem zapominało się o projekcie, i odkopywało go co jakiś czas. Dochodzi do tego wielokrotne kodowanie - bo to obraz był nie taki, to coś się źle skodowało, to jakieś syfy były i tym podobne pierdoły (np. spieprzony efekciki przez które musiałem przekodowywać kilka epów. Również premiera relka miała lekką obsówę. Chciałem to wydać przed wielką katastrofą narodową, jednakże mój upload na to nie pozwolił... tzn. czasu za mało (1ep to 7-8h, a ja nie zawsze przebywałem tyle czasu w jednym momencie w domu, a tego trzeba było wyłączać co jakiś czas), dochodzą do tego nagłe awarie prądu, i efekt można sobie wyobrazić. No ale wreszcie jest. Można pobierać, można oglądać, można oceniać. Linki są tym razem dla wszystkich - z racji tego, że to projekt łączony, nie mogę decydować za wszystkich.

Miłego seansu :) .

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]