Anfo-Event.pl • Zobacz wątek - Chupacabra Fansubs

Teraz jest 2 paź 2022, o 05:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Chupacabra Fansubs
PostNapisane: 13 wrz 2009, o 14:06 
Przelotem

Grupa Chupacabra Fansubs oficjalnie zaczęła działać w magiczną noc 09.09.2009 ;D. Jak na razie, grupę tę tworzą osóbki, które starają się przyłożyć do tego, aby ich praca była jak najbardziej zbliżona do ideału.

W skład grupy wchodzą:

Stigmata-chan – nasze świeże mięsko. Tłumaczenia, oprawa graficzna, główna wariatka i pomysłodawczyni Chupacabry (której się boi po ciemku :P)
Skrzydełka – młodziutki koder.
Axel – stary wyjadacz :P i mentor całej grupy.
Sadako - zajmuje się QC. Na więcej nie ma ochoty xD.

Cheers! :D

Stronka grupy: Chupacabra Fansubs

Powiem za siebie - witam wszystkich na tym forum :).

Tytuł: Re: Chupacabra Fansubs
PostNapisane: 14 wrz 2009, o 00:16 
Dai Maou

A ja powiem za wszystkich,
witamy nową grupę Chupacabra Fansubs na naszym forum.
A od siebie życzę ciekawych projektów, dobrych opinii i przede wszystkim wytrwałości w fansubowaniu.

Pozdrawiam, Izumi

PostNapisane: 14 wrz 2009, o 06:45 
Yumekui Merry

Jak się boisz małego potworka, ja cię ochronię, Stigmata-chan. (ale to, kto cię ochroni przede mną, to już nie moje zmartwienie :P) A tak na poważnie, witam na jedynym bastionie do którego Oin nie ma wstępu ze zbawianiem (pół)światka fansuberskiego i życzę wielu dobrych subków (btw, czekam na wasz subek GA :P).

PostNapisane: 14 wrz 2009, o 23:05 
Afx freak

Również wszystkiego naj naj życzę i w ogóle ^^ podziękowało także za w miarę hmm pozytywną opinię o kuraku ;d Sam osobiście poczekam aż wydacie coś nie hentajowego to z pewnością obadam [; A i axelciu nie chwaliłeś się, że gdzieś coś z kimś tam kroisz... ;p

PostNapisane: 15 wrz 2009, o 16:51 
Przelotem

Dziękuję wam za miłe słowa :).

Xellos - moja paniczna fobia przed czupakabrami nie zna granic XD. Już wszystkiego próbowałam... no i dlatego też powstało logo naszej grupy XD z pięknym (sic!) ryjkiem czupakabry xD.

Oin nie ma tu wstępu?XD no no!

Isao - nie tylko "kroi" :D.

No i pierwszy epek GA :) już w odpowiednim dziale. Przesłodka seria! (Nie ma to jak wystartować z hentajem i animkiem dla dzieci na raz xD).

PostNapisane: 15 wrz 2009, o 20:45 
Otaku

Cytuj:
No i pierwszy epek GA :) już w odpowiednim dziale. Przesłodka seria! (Nie ma to jak wystartować z hentajem i animkiem dla dzieci na raz xD).

W sam raz dla Xellosa.

Cytuj:
Jak się boisz małego potworka, ja cię ochronię, Stigmata-chan.

Ta, już. Zwiałbyś z podkulonym ogonem ;] . A teraz na serio... ciekawe czy się domyslisz prawdziwej "tożsamości" stygmatyczki xD Ja wiem kto to, ale nie powiem xD Jestem zły, co?

Swoją drogą fajny hentaj wydaliście i fajny sub. Lolicon sobie odpuszcze... ciarki mnie przechodzą.

PS. A gdzie staroanfowskie "kiedy upadacie"? :> Nie żeby to była moja intencja, Hanyuu broń xD Stigmata, pewno znasz znaczenie tego zwrotu, nie? ;)

PostNapisane: 15 wrz 2009, o 20:56 
Moderator

Nie staroanfowe, ale starotrolowe ;p
Tutaj mamy prawdziwe anfo, gdzie wszyscy się lubią i kochają xD

PostNapisane: 16 wrz 2009, o 09:14 
Przelotem

KiRA napisał(a):
A teraz na serio... ciekawe czy się domyslisz prawdziwej "tożsamości" stygmatyczki xD Ja wiem kto to, ale nie powiem xD Jestem zły, co?
Ale w sumie to nie jakaś tajemnica xD. Zmieniłam bo byłam zarejestrowana w kilku miejscach jako Stigmata :P i chciałam mieć jednolity nick w klimtach anime ;D.
KiRA napisał(a):
PS. A gdzie staroanfowskie "kiedy upadacie"? :> Nie żeby to była moja intencja, Hanyuu broń xD Stigmata, pewno znasz znaczenie tego zwrotu, nie? ;)
W sumie przeczytałam kilka takich w różnych miejscach i się dziwię, że nikt jeszcze z takim tekstem nie wyskoczył XD.

PostNapisane: 16 wrz 2009, o 17:18 
Otaku

Cytuj:
W sumie przeczytałam kilka takich w różnych miejscach i się dziwię, że nikt jeszcze z takim tekstem nie wyskoczył XD.

Jak na ironię głównie to było na ustach kami squadu, a tu jeden z ich ludzi ci wręcz słodzi, ale ten typ tak ma xD

Cytuj:
Ale w sumie to nie jakaś tajemnica xD.

Dla mnie każda informacja przekazywana bez zgody jej autora/autorki jest tajemnicą. Ot niektórzy moga sobie nie życzyć przedłużania ;) .

Tytuł: Updated Heating Advice
PostNapisane: 9 wrz 2022, o 08:39 
AE Fanboi

In reply to the person talking about heating and air conditioning companies near me, hydronic radiant floor heating installation, central heating system for home, heating system repair near me, family heating and air conditioning, cb heating, I highly suggest this recommended plumbing installation service blog or plumbing and heating services, george's heating and cooling, heating and ac service near me, heating furnace repair, folkes heating, care heating and cooling, alongside all this new heating repair service details as well as goodman heating and cooling, turner heating, oil furnace repair, oil furnace cleaning near me, air on heating and on cooling, br plumbing, as well as this useful heating installation service site which is also great. Also have a look at this updated plumbing cleaning service url alongside all north shore plumbing and heating, hvac contractors, heater installation, rinnai gas heater service, central heating engineer, patricks heating and cooling, not to mention this updated heating cleaning service blog on top of annual furnace maintenance, heating and cooling repair services near me, ac tune up, cascade heating and air, oil central heating, mini split ac installation near me, alongside all useful heating cleaning service site which is also worth a look. I also suggest this useful boiler installation service link alongside all emergency heating engineer, emergency ac, heater tune up, valley plumbing and heating, emergency ac repair, hvac guy, as well as this useful heating installation service link on top of day and night heating, 24 hour heating and cooling, heating and air near me, mini split installation, boiler near me, hvac installer near me, on top of awesome boiler cleaning service info which is also great. Finally, have a look at this updated plumbing cleaning service url for good measure. Check more Excellent Heating Blog 618f4_d

Tytuł: Best Humidifier Blog
PostNapisane: 20 wrz 2022, o 15:13 
AE Fanboi

To the person talking about silvercrest humidifier, stand up humidifier, bulb humidifier, humidifier without white dust, humidew humidifier, fireplace humidifier, I highly recommend this useful humidifier deal or cleanest humidifier, best evaporative humidifier, levoit classic 300s smart ultrasonic cool mist humidifier, best warm mist humidifier, dyson humidifier and purifier, usb humidifier, and don't forget this excellent humidifier info on top of honeywell top fill warm mist humidifier, honeywell hul430b, silent night humidifier, star wars humidifier, humidifier cvs in store, cold mist, on top of this awesome humidifier make which is also great. Also have a look at this recommended humidifier product on top of grow room humidifier, vocal humidifier, led humidifier, vicks v3700, humidifier for stuffy nose, homedics personal humidifier, as well as this excellent humidifier deal not to mention humidifier cvs in store, humidifier cost, sam's club humidifier, total comfort ultrasonic humidifier, sunbeam cool mist humidifier, aircare 1043 super wick, not to mention top humidifier model which is also worth a look. I also suggest this top rated humidifier info as well as pureguardian h965, best humidifier for dry climate, crane drop ultrasonic cool mist humidifier, elechomes sh8830, snake humidifier, humidification is a, alongside all this best humidifier deal as well as healthy climate humidifier, air cleaner and humidifier, sunbeam scm3755c, humidifier cost, frida mom humidifier, porseme aroma diffuser, not to mention recommended humidifier model which is also great. Finally, have a look at this high rated humidifier model for good measure. Check more Updated Marketing Company TipsSite 3393c6b

Tytuł: Great SEO Service TipsSite
PostNapisane: 30 wrz 2022, o 18:23 
AE Fanboi

In response to the people inquiring about backlinks dofollow nofollow,shopify website development,slideshare backlinks,professional website design company,backlink search engine,link building for real estate,best seo services company,seo optimization for website,niche relevant backlinks,website development company,profile creation link,local web design,dynamic website design,edu backlink list,agency for link building,website development near me,black hat seo backlinks,search engine optimization consultant,seo backlinks 2021, I can vouch for this highest rated website services for greater seo rankings for soovle,submit website for backlinks,nextseo,wix backlinks,profile creation link,tier 1 backlinks,see site backlinks,seo search,backlink expert,local search engine rankings,seo ads,cost of backlinks,magento ecommerce development,site maintenance,forbes backlink,best ecommerce website development company,amp seo,css design awards,seojet,seo help,also. See More Updated SEO Service Advice 1afa761

Tytuł: Excellent Packaging Machine Info
PostNapisane: 1 paź 2022, o 17:14 
AE Fanboi

Pour personne questions sur solutions enoline, emballage final cidre, solutions d'emballage durable, emballage réutilisable, orientation du produit, meilleur constructeur machine emballage, solutions automatisées palettisation québec, solutions automatisées refroidissement canada, acheter machine emballage canettes canada, lignes automatisées emballage canada, machine d'emballage automatique montréal, machine wrap around québec, emballage en matériaux résistants, encaisseuse manuelle emballage, machine emballage boite souple, intégration machines packaging secondaire, emballage tertiaire, machine emballeuse canada, service client machine emballage canada, je recommande ceci machines d'emballage pour emballer bières canettes ou bouteilles verre, encaisseuse automatique emballage montréal, améliorer la reconnaissance de la marque, emballage de grands volumes, type d'emballage, solutions automatiques emaballage entreprise canada, service client machine emballage canada, se démarquer des emballages de la concurrence, machine emballage automatique québec, types d'équipements d'emballage secondaire, encaisseuse top load québec, emballage inviolable, devis machine emballage québec, machine d'emballage de panachage montréal, automatisation ligne emballage montréal, distinguez votre entreprise de ses concurrents, panachage coffrets dégustation de canettes, bon fonctionnement machine emballage, machine d'emballage à usage unique, solution remplir automatiquement bouteille, also. See More Top Packaging Machine Blog c8039a1

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]