Teraz jest 23 wrz 2017, o 13:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: AE 5,5
PostNapisane: 26 cze 2011, o 15:20 
Otaku

Tam, gdzie ja jestem modem, wszystko odbywa się w trybie omówienia problemu, więc podałaś zły przykład. Jak dla mnie oddanie głosu w takim wyborze nie jest równoważne z udziałem bądź "procesem decyzyjnym" w sprawie eventa. Chciałem wyjść do ludzi, wyszedłem i tego będę się trzymał, nawet jeśli kiedyś coś skopali. Gdyby Smoczek oddał głos, też bym go zaakceptował.
Specjalnie sprawdziłem listę użytkowników i wysłane posty. Ani Oina, ani Inviego nie znalazło w zarejestrowanych. Invi ma tylko jeden post, pewnie napisany jako "gość". Nawet gdyby mi przyszło na myśl, żeby coś takiego uskuteczniać, to listę musiałbym sobie wyczarować, bo mój bank pamięci nie mieści takich danych. Pamiętam za to, że bany nałożyłem obu na ANSI i to czasowe właśnie za ten wybryk, a czas kary za to już dawno tam minął.
Ty się trzymaj swoich zasad, ja się będę trzymał własnych przekonań. Decyzję, czy głosy mają zostać anulowane i tym samym projekt pójdzie dalej pod pierwotnym szyldem, podejmie bodzio.

PostNapisane: 26 cze 2011, o 17:41 
Otaku

Ludzie, bądźmy dla siebie milsi :/
Po tym całym zamieszaniu nie uważam za stosowne tego ciągnąć, można tu posprzątać... - na ansi też się przemianuje temat, ale seria, która wygra, zostanie wydana.

PostNapisane: 26 cze 2011, o 21:34 
Dai Maou

bodzio napisał(a):
Ludzie, bądźmy dla siebie milsi :/
Po tym całym zamieszaniu nie uważam za stosowne tego ciągnąć, można tu posprzątać... - na ansi też się przemianuje temat, ale seria, która wygra, zostanie wydana.

W takim razie problem rozwiązany.
Event połówkowy, jeśli ktoś zechce się tym zająć, rozpocznie się jak w poprzednich latach od września, jeśli nie, spotkamy się w AE-6 w 2012.

Ten temat jest zakończony.

Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]