Teraz jest 26 wrz 2017, o 13:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [wydzielony] Dlaczego usunięto WHR
PostNapisane: 25 sty 2011, o 23:05 
Dai Maou

Qwig ma bana na miesiąc. Potem zależy. Za podobny wyczyn dostnie na stałe.

bodzio.
kultury Ci chyba nie brak, wiec po co te popisy, dla poklasku? Ktos ma cie podziwiać?
Odnośnie tego, co my w Evencie wymagamy a czego nie chcemy, to ci przypomne Twoj wpis na Soutboxie:

"bodzio - 3 sty 2011, o 21:52IP: 83.21.255.121 Change users permissions Edytuj Usuń
Jakby ktoś HNNL widział w kolejnym evencie... to niech poczyta temat o AE 4,5 na ansi ^^"

Rozumiem, ze byles zadowolony.

Obrazek z twego postu usunęłam, bo na tym forum nie bedzie popisów.
Screeny wyłacznie zwiazane z pracą nad danym projektem jako pomoce - nic wiecej.
Smiecic mozesz na f.pl i jak Ci pozwolą, na ANSI.
I nie zachowuj się jak obrazone dziecko, bo swym zachowaniem tylko śmieszysz.

Masz ostrzeżenie (słowne).

PostNapisane: 26 sty 2011, o 05:19 
Otaku

Na głupie teksty lilith i Isao rzucam adekwatne im odpowiedzi - ale jak widać zrozumienie przekazu obrazków niektórych przerasta.

Cytuj:
"bodzio - 3 sty 2011, o 21:52IP: 83.21.255.121 Change users permissions Edytuj Usuń
Jakby ktoś HNNL widział w kolejnym evencie... to niech poczyta temat o AE 4,5 na ansi ^^"

Co to w ogole jest za zdanie? Z jakiego kontekstu wyrwane i co ono tu robi? Zaraz, kto to miał zwyczaj wyrywania tekstów z dupy wziętych. W ogóle wiesz, czego się ono tyczyło? Bo ja nie. Z czego byłem zadowolony? Może z tego, że HNNL dało dupy? Przecież ja ich chciałem w czasie trwania eventu wywalić na kopach... Albo już w ogóle nie rozumiem o co ci chodzi. Co ma piernik do wiatraka?

Usunięte zostały dwa obrazki, uściślijmy. Nie mówiąc o znikaniu innych postów. Ale może tak od razu ban?
"Kończ waść, wstydu (sobie)oszczędź".

PostNapisane: 26 sty 2011, o 12:01 
Otaku

Jednak nie zawsze ja muszę brać czynny udział w dramie xD

Cytuj:
to na liście tego, co ja mam na dvd widniało tak gdzieś z 20-25 tytułów "na kiedyś tam", a to jeszcze nie licząc tego, co ma obecnie w planach.

Jawohl, w końcu KS ma monopol na wszystko. Niech jeszcze napisze na stronie "czego unikać bo KS robi" xD Prędzej psy zaczną dupami szczekać niż to wszystko zostanie wydane (no chyba że w 90% są to trailery lub animce w których pojawia się góra 2-3 linie tekstu :P - znak rozpoznawczy KSu).

Teraz pozostało tylko czekać na chamski odwet w stylu Mró-chin :P . I tak wiem z pewnych źródeł że KS maczał w tym palce.

Tyle ode mnie.

PS. Można świętować z okazji świńskiego banana? :D Szkoda że czasowy, nie na stałe.

PostNapisane: 26 sty 2011, o 12:39 
Dai Maou

bodzio napisał(a):
Na głupie teksty lilith i Isao rzucam adekwatne im odpowiedzi - ale jak widać zrozumienie przekazu obrazków niektórych przerasta.

Cytuj:

Co to w ogole jest za zdanie? Z jakiego kontekstu wyrwane i co ono tu robi? Zaraz, kto to miał zwyczaj wyrywania tekstów z dupy wziętych. W ogóle wiesz, czego się ono tyczyło? Bo ja nie. Z czego byłem zadowolony? Może z tego, że HNNL dało dupy? Przecież ja ich chciałem w czasie trwania eventu wywalić na kopach... Albo już w ogóle nie rozumiem o co ci chodzi. Co ma piernik do wiatraka?

Usunięte zostały dwa obrazki, uściślijmy. Nie mówiąc o znikaniu innych postów. Ale może tak od razu ban?

Chciałabym, byś to ty sobie wtydu osczedził.

O jakim kontekscie mówisz? O tym?

Izumi - 3 sty 2011, o 20:35IP: 83.238.237.97 Edytuj Usuń
Czas pomyśleć o przygotowaniach do nowego projektu Anfo-Event, czyli do AE-5 :-)
Izumi - 3 sty 2011, o 20:36IP: 83.238.237.97 Edytuj Usuń
W tym tygodniu pojawi się odpowiedni temat ^__^
qwig - 3 sty 2011, o 20:54IP: 94.75.68.142 Change users permissions Edytuj Usuń
Ja już mam jedną serię na oku, taką starszą, ale z ładnie zremasterowanymi dvd na adc :)
bodzio - 3 sty 2011, o 21:52IP: 83.21.255.121 Change users permissions Edytuj Usuń
Jakby ktoś HNNL widział w kolejnym evencie... to niech poczyta temat o AE 4,5 na ansi ^^

Nie ma nic wiecej na ten temat, a wzięło się z soutboxa. Data jest, można poczytać.
Gdzie tu widzisz jakieś wyrawnie z kontekstu, czy uzycie przeze mnie zdan z dupy wzietych? Podcinasz sobie gałąź.

I w ogóle po co ten zamęt.
Napisałeś, że ci nie odpowiada regulamin. Przyjęłam.
Tylko o co chodzi? Bo sam proponowales, by było QC przed wydaniem? I jest teraz nie po twojej mysli? Juz nawet nie wspomne o qwigu, ze pozwala sobie na porownania do faszyzmu. A sam co proponował jak nie QC? Troche ogłady i myslenia.

Proszę, zwracam uwagę na drugie zdanie (podaje w całości, by znow nie przeczytać o kontekscie), cytuję:

"qwig - 4 sty 2011, o 15:59IP: 94.75.68.142 Change users permissions Edytuj Usuń
Przydałby się topic z listą zbanowanych grup i osób...

bodzio - 4 sty 2011, o 16:10IP: 83.21.255.121 Change users permissions Edytuj Usuń
W sumie qwig ma rację, co by jakoś to ogarnąć. I wdrożyć w życie pomysł z qc przed wydaniem ;)

qwig - 4 sty 2011, o 16:16IP: 94.75.68.142 Change users permissions Edytuj Usuń
Może eksperyment z QC przed wydaniem zostawmy na połówkę, a tego eventa zróbmy metodą "tradycyjną" ? :)

Izumi - 4 sty 2011, o 16:19IP: 83.238.237.97 Edytuj Usuń
Własnie nad tym myslę, ale teraz znikam na obiad ;)"

Gdybyś jeszcze nie wiedzial, co to jest, to to jest kopia tego, co mozna poczytac na naszym soutboxie.
Co to tu robi?
Przypomina wam, co pisaliście.
I jest to odpowiedz na qwiga i twoje tu popisy.

PostNapisane: 26 sty 2011, o 13:19 
Otaku

Ale się porobiło :P

PostNapisane: 26 sty 2011, o 13:42 
Dai Maou

Jestem po prostu zła, ze ludzie potrafia tak wywracać kota ogonem. I jeszcze potem ubliżać, bo się wprowadziło to, co sami chceli.

PostNapisane: 28 sty 2011, o 11:02 
Bywalec

Swojski klimat ANFO.PL powraca w wielkim stylu. Jak miło. ;p

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]