Teraz jest 23 wrz 2017, o 12:00

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista grup fansubberskich (2011)
PostNapisane: 4 sty 2011, o 23:32 
Otaku

Do onepiece już chyba szlo zgłoszenie albo Iz widziała ep i była to tragedia. A może myli mi się z tymi od... no, tej mafii shounenowej xD
Animan ma tę przewagę, że ma aktywnych członków (przynajmniej na ANSI) i coś tam jednak wydali (w sensie pojedynczych epów). Ale co do jakości i sensu ich udziału się nie wypowiem, bo nie mam podstaw :)

PostNapisane: 4 sty 2011, o 23:42 
Otaku

Isao napisał(a):
hm... to skoro taka grupa, co to tak na dobrą sprawę nic nie wydała (bo taka prawda) może być, to i można próbować z http://onepiece.com.pl lub pokrewnymi dedykowanymi jakiejś tam danej serii hm grupom... Tak samo jak hmm (ci od fandubów) http://www.insomniadub.com/ ... ;)
Choć imo trochę to dziwne i mijające się z celem, ale to tylko i wyłącznie moja prywatna opinia.

Ekhm, nie ja zgłosiłem RTT (bo i tak wiem, że to nie ma sensu, bo nic jeszcze nie wydaliśmy), po drugie, grupa nie wykazuje zainteresowania takim przedsięwzięciem (a że ja politykę ich szanuję mimo że kłóci się z moją karmą - np. brak sufiksów w tłumaczeniach i spolszczanie wszystkiego, nie będę tego kwestionował), a rozmawiałem swego czasu na ten temat z liderami grupy.

Tak więc nie wiem, Iz, jak jest sens to uderzajcie do LGC, on jest nade mną jeśli chodzi o hardsuby. Ja jestem tylko od wykonywania hardów i zarządzania nimi ;) .

PostNapisane: 5 sty 2011, o 23:21 
Dai Maou

Jesli nic jeszcze nie wydali, to chyba nie ma problemu. ;)

PostNapisane: 6 sty 2011, o 20:21 
Otaku

Wydali...

PostNapisane: 6 sty 2011, o 20:42 
Afx freak

Jeden odcinek ova... i do tego dopiero dzisiaj ;) sory, ale imo no bonus ziom...

PostNapisane: 6 sty 2011, o 20:46 
Otaku

Ale o co ty się rzucasz, Is? Przecież napisałem, że grupa nie jest zainteresowana eventem. Nie dotarło? Nie wiem po jaką cholerę to dalej ciągniesz.

Jeden OAV wyszedł bo pojawił się na stronie, a miało w większej paczce pójść, cóż. A kolejne 10 rzeczy się kolejkuje już.

PostNapisane: 6 sty 2011, o 21:02 
Rezydent

Isao napisał(a):
Jeden odcinek ova... i do tego dopiero dzisiaj ;) sory, ale imo no bonus ziom...

Ale za to w TrueHD. Czyli w ogóle nie będzie brała udziału w eventach, bo tu się liczy seria, a nie źródło :P

PostNapisane: 6 sty 2011, o 21:09 
Dai Maou

Jezu, przestańcie. Dorobek: 1 wydany ep. to zaden dorobek, a jest chyba gdzies napisane, ze jakies minimum wydanych ep. trzeba miec (3-4), by być wiarygodnym. Nie są zainteresowani, to nie są, wiec po co to ciągnąć. ;/

PostNapisane: 6 sty 2011, o 21:18 
Rezydent

Izumi napisał(a):
Jezu, przestańcie. Dorobek: 1 wydany ep. to zaden dorobek, a jest chyba gdzies napisane, ze jakies minimum wydanych ep. trzeba miec (3-4), by być wiarygodnym. Nie są zainteresowani, to nie są, wiec po co to ciągnąć. ;/

Jest woda, młyn działa, a wieczory długie i nudne :P

A przypomnę tylko, że kuzyni jako kuzyni nic poza AE jeszcze nie wydali :) Grupa została dopuszczona na podstawie wiarygodności fansuberskiej jej członków, a myślę, że kira zapewniłby taką RTT, jakby ta chciała robić na czymś innym niź TruHaDe :P

No, jest taka opcja. ;p To juz jak prowadzacy zaryzykuje. Jesli kompletnie nie zna sie ludzi, pierwsze ich kroki to "mamy stronkę i chcemy robic fansuby", to chyba wiadomo w czym rzecz. Napierw niech cos wydadza. Jeśli są nam znani suberzy, stworzyli nowa grupę, a ktorzy z niejednego pieca suberkiego chleb jedli, to co stoi na przeszkodzie? W niejednym subie widnieją ich ksywki.

Podobnie z grupą 4TFM. Co takiego wtedy wydali? Ale chyba każdy zna Hataka i Isao - w subach siedzą nie od wczoraj, by można było bez obaw tę grupę dodac do projektu, mimo że ja nawet o niej nie słyszałam. Któryś z nich na PW udzielił mi informacji, co to, skąd to itp.
Nawet nie wiem, po co to piszę. ;-)

PostNapisane: 6 sty 2011, o 21:27 
Otaku

Cytuj:

3-4 epy mogę mieć przed końcem tygodnia (dokładnie... +8). Co nie zmienia faktu że grupę nie interesuje takie przedsięwzięcie. Napisałem tylko, że coś wydaliśmy (mimo że poszło nie po mojej myśli bo link znalazł się wcześniej na stronie, a miała pójść większa i ciekawsza paczka).

Cytuj:
że kira zapewniłby taką RTT, jakby ta chciała robić na czymś innym niź TruHaDe :P

Będą i DVD. A z tym FHD to zbędna zgryźliwość. Trzeba iść z duchem czasu a nie wydawać marne 720p (albo i mniejsze) z BD dla ludków z przedpotopowym kompem i netem z Plusa czy Ery.

PostNapisane: 6 sty 2011, o 21:38 
Moderator

Dla przedpotopowych to się robi 400p xvid albo jakieś podobne, a 1080 z napisami potrafi się ciąć nawet na lepszych sprzętach, zwłaszcza jak ktoś przesadzi z bitrate.

PostNapisane: 6 sty 2011, o 21:40 
Bywalec

Kira, nie rób im już wiochy, bo ja też czasem z nimi współpracuję...

PostNapisane: 6 sty 2011, o 21:43 
Otaku

A mnie 720p całkowicie urządza i pod względem jakości, i wagi. Walić FHD :D

PostNapisane: 6 sty 2011, o 21:53 
Otaku

illparazzo napisał(a):
Dla przedpotopowych to się robi 400p xvid albo jakieś podobne, a 1080 z napisami potrafi się ciąć nawet na lepszych sprzętach, zwłaszcza jak ktoś przesadzi z bitrate.

U mnie na laptopie FHD chodzą bez problemu ;) . Poza tym grupa chce w FHD puszczać to będę robił w FHD, przynajmniej mniej zabawy w scryptach.

Cytuj:
Kira, nie rób im już wiochy, bo ja też czasem z nimi współpracuję...

A co to ja zacząłem robić z igły widły? Napisałem 1 słowo. Żadna wiocha, raczej naprostowanie kilku spraw (choć wiem że za mną nie przepadasz). Ale ok, już się zamykam. Jeśli zaś pijesz do eventu... rozmawiałem już na ten temat, no ale wątpię by się coś zmieniło.

Cytuj:
A mnie 720p całkowicie urządza i pod względem jakości, i wagi. Walić FHD :D

Gusta i guściki. Ja tam jestem videofilem jeśli o BD chodzi (czyli żaden downscale tylko oryginalną rozdzielczość zostawić).

PostNapisane: 6 sty 2011, o 23:57 
Afx freak

KiRA napisał(a):
Ale o co ty się rzucasz, Is? Przecież napisałem, że grupa nie jest zainteresowana eventem. Nie dotarło? Nie wiem po jaką cholerę to dalej ciągniesz.

Primo nie rzucam...
Secundo... sam ciągniesz ładując postem o wydaniu czegoś owej grupy, więc się nie czepiaj tak i nie rzucaj już. Jak nie ja, to z pewnością ktoś inny, by podobny post napisał. Jestem tego więcej niż pewien. Oo

Jest nie jest zainteresowana, wisi mi to... po prostu Twoje zachowanie i reakcje są nad wyraz przewrażliwione wszędzie doszukiwać się jakichś ukrytych przesłań i wrogów, to już chyba pod lekką paranoję podchodzić zaczyna... Idź do lekarza niech ci bellegrota czy inne cudo przepisze, bez recepty tego chyba nie dają, weźmiesz ze dwie, załączy się w tej twej maluczkiej główce opcja chillout i może w końcu spojrzysz na świat trzeźwym okiem, albo i nie... ;)

hm FHD czyli kodowane z BDiso :> albo raczej po prostu w rawa 1080 wmuksowany skrypt :P

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]