Teraz jest 23 wrz 2017, o 22:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wnioski po 4,5
PostNapisane: 16 gru 2010, o 20:27 
Otaku

Że jesteś fajny, bo możesz zrobić sam w jeden/dwa/trzy dni ep, a kilka osób bawi się nim przez trzy miesiące? To ma być powód dla skrócenia czasu? Nadal mnie to nie przekonuje.
Odkąd temat został założony, przewinęło się kilka osób, które brały udział w pracach. Widocznie je też nie interesują proponowane przez Ciebie zmiany, skoro nie piszą. Jesteś ze Smokiem w mniejszości.

PostNapisane: 16 gru 2010, o 20:51 
Rezydent

Quithe napisał(a):
Że jesteś fajny, bo możesz zrobić sam w jeden/dwa/trzy dni ep, a kilka osób bawi się nim przez trzy miesiące? To ma być powód dla skrócenia czasu? Nadal mnie to nie przekonuje.
Odkąd temat został założony, przewinęło się kilka osób, które brały udział w pracach. Widocznie je też nie interesują proponowane przez Ciebie zmiany, skoro nie piszą. Jesteś ze Smokiem w mniejszości.

Wierzysz w to, co napisałeś? :D Ale dobra.
Nie. Chodziło mi o to, że nie zrozumiałeś, że grupy raczej nie mogłyby mieć za bardzo wyboru, że mają to w dupie, bo jak Pisałem, nie byłoby takiej łaskawości, jaka jest teraz. Wylecisz wylecisz wyleciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisz!!! Ale na koniec i tak zostaniesz. - No sory. :D Ja wiem, że to nie usa i że nie mamy 1000000000 grup, ale na Boga, nie mamy ich też tak mało, żeby się kisić tylko w jednym. Ja nie wiem... Może się Po Prostu boita , że jak Przyjdą nowi, bardziej chętni do roboty, to narobią misz-maszu Po swojemu, jeśli chodzi o robienie odcinków i wyjdzie kupa? Bo może nie chce się na nowo tłumacyzć, jakie są zasady eventu i w ogóle? Może by tak dopracować sprawę robienia, a nie, że każdy sobie, a Potem Płacz, bo jedni avi, drudzy ogm i w ogóle 3 rodzaje rozdzielczości. Ale to tak swoją drogą.
A co do Powodu skrócenia... Tak! Poniekąd taki był mój Plan. Żadnego drugiego dna w tym nie ma. :D Niestety. Skoro ja sam mogę, skoro bodzio może, skoro DBW może i wielu innych, to każda grupa tym bardziej może.

I naprawdę rozumiem, że ludzie mają różne rzeczy na głowie. Pracę, szkołę, studia, inne hobby, np. Perkusja w moim Przypadku, która zabiera mnóstwo czasu. Jak nie chcą robić, albo nie umieją Pogodzić jednego z drugim, to niech napiszą, Powiedzą, albo zrezygnują, a nie robią złudne nadzieje sobie i innym. To tylko jeden zasrany odcinek. Ile jest grup jednoosobowych w anfo evencie? Poza mną i bodzio i bodajże DBW? Paradoks. Totalny Paradoks.

I nie wiem, o co ci, Q, chodzi z tym "byciem fajnym", ale wydaje mi się, że w tej chwili wychodzi z ciebie ignorancja na inne Poglądy godna 15 latka. Skoro cały czas Piszę, że tak nie jest i nawet Próbuję Podtekstem ostrzec, że może się kiedyś znaleźć więcej takich, którzy nie zrobią tego specjalnie i <ciach> cały harmonogram na kolejne dwa miesiące, to tak faktycznie chyba jest, co? Ale widzę, że nie dociera. Błędne koło. Do tego nie dociera a tymka upomina, że do niego nie dociera. :D

PostNapisane: 16 gru 2010, o 21:48 
Otaku

Z usuwaniem akurat mogę się zgodzić. Teraz to leżało głównie w gestii prowadzącego. Jednak obecne powody są moim zdaniem wystarczające (brak odpowiedzi na sondaże i nie oddanie w terminie).
Kilka nowych grup weszło w AE4 i jakoś problemu nie było. Każdy nowy ma obowiązek zapoznać się z regulaminem. A jeśli tego nie robią, to już nie nasza wina. Zresztą, gdy ktoś ma wątpliwości, znajdzie się ktoś, kto je rozwieje.
Mnie akurat różne rozdziałki i formaty nie przeszkadzają. Byle wszystko było zrobione porządnie.
I tylko to, że można szybciej, ma być powodem do skrócenia czasu? W Eventach nie chodzi o ekspresowe wydawanie serii, a o wydawanie i ogólną współpracę sceny. Tu już swoje powiedziałem, niech się inni wypowiadają dalej.
Gdybym ignorował Twoje poglądy, to bym nie odpisywał, wyrażając sprzeciw. To, że jedno indywiduum bawi się w ukrytego destruktora, jest słabym wyznacznikiem przyszłości. Pewnie dlatego wcześniej nie dostrzegłem Twojej zawiłej intrygi.

Na tym kończę. Jeśli dojdzie do jakiejś sondy, to kliknę odpowidenie pole.

PostNapisane: 27 gru 2010, o 02:22 
Dai Maou

Chciałam trochę pocytować, ale ograniczę się do samego początku tematu z odniesieniem do całej reszty.
Hatak napisał(a):
chodzi o czas robienia, który jest ciut za długi, to raz.
dwa, to to, że te całe sondy macie o kant dupy rozbić, bo ja jestem żywy przykład, jak można łatwo w kulki polecieć.
epa tak naprawdę zacząłem robić 3 dni przed ostatecznym dniem oddania, a sondy mówią co innego. (...)

Smoq napisał(a):
A sondy sa kompletnie bez sensu i niczemu nie sluza.

Wiemy już co chciałeś udowodnić swoją postawą w Evencie, ale jeśli jesteś tym fansuberem, ktory ep robi w 3 dni, a czas wydaje Ci sie za długi az tak, ze w ogole zapominasz, ze bierzesz w nim udział, to dlaczego nie zrobisz jak np. DBW? Zrobic, oddac i z głowy. Można zapomniec o wszystkich sondażach, bo juz Ciebie nie dotyczą, a także o terminie, ktory został wyznaczony na zdanie prac.
Po co starac się zmieniać to, co zostało ustalone, bo chce się komuś cos udowodnić, kiedy mozna albo wziac sie powaznie do pracy jak DBW, albo starac sie wywiazać z niej po prostu w terminie.
Czy on bedzie 2 miesiace, czy 3, to jest bez znaczenia. Więc czy zrobisz ep. w pierwszych 3 dniach czy w 3 ostatnich, to tak szczerze mówiąc, nic nam do tego. Tak będziesz wyglądał, jak będziesz robił.
W ogole nie chodzi o udowodnienie, ze ep. mozna zrobic w krotszym czasie i nie chodzi o klepanie Eventow. Jest na ta prace 80 dni, ale mozesz oddac tak szybko jak potrafisz (i chwała ci bedzie za to).
A co do sondaży. Są i będą. Były dwa sondaze - jeden po 40 dniach i drugi na tydzien przed terminem, i co? Okazło się, że taka długa przerwa to źle. Teraz znowu, że są zbędne lub niewłasciwe. Kiedy czytam podsumowanie, widze obraz postępu prac. Większość grup nie udaje. Piszą jak jest, nawet jesli prace staneły w miejscu. Nie zdarzyło mi się nie podać faktycznego stanu prac naszej grupy.
Zakładam, że wspólpacujemy w projekcie i nie robimy sobie z tego jaj.
Skrócenie czasu to żadne usprawnienie, stosowanie sie do zasad, tak.
Tak więc podsumuję:
Moim zdaniem, jesli czas trwania projektu jest wg Ciebie za długi, to zrób odcinek tak szybko jak potrafisz i oddaj.
Osobiscie jednak nie polecam takiego robienia "na pokaz" (ja wam pokaże, że można...), bo potem otrzymuję patche, gdyż to czy owo zostało na forum ustalone, a ep. zrobiony został sporo wczesniej i teraz trzeba cos tam zmienić. (Wyłaczam tu patch, ktory jest konieczny, bo grupa robiąca next ep. dość długo zwlekala z podaniem tytułu swojego odcinka bądz go zmieniła).
No i odnosnie .ogm, .avi. Nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, oprócz tego, że ludzie nie są ograniczani w wyborze. Tak czy owak ani w ae-4, ani 4,5 tego nie ma.
Co do rozdzialki, to chyba zawsze jakas propozycja na forum jest, tak samo jak propozycja tytułu (propozycja, nie prikaz). ;)
Temat wisi juz dość długo, i mamy tylko dwa głosy za skroceniem terminu. Myślę, ze to mowi samo za siebie.

^__^

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]