Teraz jest 26 wrz 2017, o 13:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wnioski po 4,5
PostNapisane: 15 gru 2010, o 13:19 
Rezydent

proponuję sobie poprawić trochę regulamin i takie tam zasady.
chodzi o czas robienia, który jest ciut za długi, to raz.
dwa, to to, że te całe sondy macie o kant dupy rozbić, bo ja jestem żywy przykład, jak można łatwo w kulki polecieć.
epa tak naprawdę zacząłem robić 3 dni przed ostatecznym dniem oddania, a sondy mówią co innego.
moim zdaniem moglibyście sobie zrobić tylko jedną jedyną sondę albo ew. dwie i w nich raczej pytać, czy grupa wyrobi się w terminie, czy też nie, a nie o to, kto ile już zrobił. i tu ew zapodać hasło, że jest tak, a nie inaczej, i że nikt nie chce opóźnień więc grupa leci.

W skrócie:
zmniejszyć dwukrotnie czas robienia, a dodać do tego czasu jakiś tydzień lub dwa na "prace po czasie", żeby każdy, kto miał tam prace, miesiące miodowe i kij wie co jeszcze, mógł się obrobić. Obrobić w tym sensie, że organizatorzy nie stracą czasu i nie będzie tzw. <ciach>, a jak któraś grupa obieca, że się wyrobi, a tak się nie stanie, to ma ten tydzień czasu na wyrobienie się po czasie. Nie zdąży, to leci i ktoś kończy za nią.

W sumie to samo, co jest teraz, tylko w wersji zaktualizowanej. Macie pełno dziur.

Tytuł: Re: Wnioski po 4,5
PostNapisane: 15 gru 2010, o 14:26 
Otaku

Dwa czy trzy miesiące, to i tak będzie kończyć się tym samym. Skróci się czas, pewnie padnie pomysł o robieniu 3 Eventów w roku :P

Kira w kilku pisał, że nie ma nic zrobione i żadnych problemów z tego tytułu nie było. Nie każdy jest takim kombinatorem jak Ty.

PostNapisane: 15 gru 2010, o 18:13 
Rezydent

Pisalem to samo kilka miesiecy temu, tj. o skroceniu czasu, bo wiekszosc i tak pewnie robi na ostatnia chwile, wiec co za roznica?

A sondy sa kompletnie bez sensu i niczemu nie sluza.

Tyle.

PostNapisane: 15 gru 2010, o 19:57 
Rezydent

Quithe napisał(a):
Dwa czy trzy miesiące, to i tak będzie kończyć się tym samym. Skróci się czas, pewnie padnie pomysł o robieniu 3 Eventów w roku :P

Kira w kilku pisał, że nie ma nic zrobione i żadnych problemów z tego tytułu nie było. Nie każdy jest takim kombinatorem jak Ty.

No to jak padnie, to go nie przyjmować, jeśli to problem. A jak nie, to w czym problem? :D
Kira w kilku pisał - no to udowodniłeś teraz do końca, jak bezsensowne są te sondy i jak mało w związku z nimi pociąga się do konsekwencji , mimo zarzekania się, że będą takowe.

PostNapisane: 15 gru 2010, o 20:29 
Otaku

To pisz do Izumi o założenie ankiety. Mnie obecny przedział czasu i liczba eventów odpowiadają.

W regulaminie jest tylko zawarte odniesienie do braku odpowiedzi na zapytania, a nie postępy prac. Zarzekania były obecnego prowadzącego, więc do niego z całym żalem.
Co, boisz się, że następnym razem polecisz, bo nie odpowiesz? Dlatego też cisnąłeś wałki w sondażach? Bo jakoś wątpię, żebyś sobie wcześniej opracował plan zebrania "dowodów" na dziury w regulaminie.

PostNapisane: 15 gru 2010, o 21:38 
Rezydent

Lol, to nie praca i jakaś ważna posada kierownicza, żebym miał się bać wylecieć. xD przecież w każdej chwili mogę sam zrezygnować. Z czym do ludzi, stary, nie popadajmy w jakieś paranoje.

Aha, do bodzia. Dobra, luzik. Bo w sumie opisywałem tylko ten 4,5, a w przypadku 4 wyglądało to ciut lepiej, chociaż tylko ciut.

No nie no, po to założyłem temat, żeby nie żalić się jak <ciach> przez pw, tylko żeby też inni użytkownicy i biorący udział w anfo-event się wypowiedzieli i na podstawie tych wypowiedzi zarządzić jakąś ankietę, czy cokolwiek.

No i ok, tobie pasuje tak, jak jest teraz. Już jakiś postęp w tej sprawie mamy. :D

PostNapisane: 15 gru 2010, o 22:01 
Otaku

Cytuj:
No nie no, po to założyłem temat, żeby nie żalić się jak <ciach> przez pw,

Jakieś kompleksy? Mi na gg pisałeś podobne rzeczy tylko dotyczyły czego innego.

PostNapisane: 16 gru 2010, o 06:07 
Otaku

Będzie krótko i wrednie.

Ja bym was, <ciach> leniwe, po 2 zapytaniu na pysk wywalił. Mró, Omoi, HNNL, ASG i Hakutak - te grupy powinny były dostać kopa. Ale prowadzący nic nie może, bo ma regulamin. Dlatego się o screeeny czepiałem. Jak jeden <ciach> z drugim sobie szopkę odwala to jego sprawa, ale nie musi się potem z tym obnosić - jaki ja jestem zajeb*sty, że ich za nos wodziłem, jak epek zacząłem robić na 3 dni przed końcem. Nic tylko pozazdrościć siana zamiast mózgu. Żadnej dumy i ambicji was, ni grosza.

PostNapisane: 16 gru 2010, o 13:58 
Rezydent

Mam cie, <ciach> brzydki, jeszcze bardziej obrażać, czy przeczytasz jeszcze raz, co napisałem i jaka jest koncepcja tematu?

A ty Kira wtf? Myślałem, że po mojej stronie będziesz.

bodzio - czy ty zawsze musisz jak ostatni neoczild się zachowywać, zamiast na spokojnioe przeczytać to, co ktoś napisał i wyciągnąć z tego wnioski? Nie, nie obnoszę się, bo mnie to <ciach>. Jako że sprawa ewentu jest całkiem fajnie, to w miarę mi zależy, żeby to usprawniać, ale że macie tu kółeczko wzajemnej adoracji, jak zresztą wszędzie na dzień dzisiejszy, to nie ma innej opcji jak dojść do was w taki sposób. Co by dotarło, jakbym ładnie i kulturalnie i z <ciach> napisał co sądzę? Sądź sobie dalej, a my i tak swoje. Sory, ale ja się nie <ciach>. A ambicji to nie masz ty, że się spsiłeś na brukowego fansubera. A miałeś tak dobre zadatki...

PostNapisane: 16 gru 2010, o 14:14 
Otaku

Cytuj:
A ty Kira wtf? Myślałem, że po mojej stronie będziesz.

Zauważyłem tylko dziwną zbieżność, nic więcej xD .

PostNapisane: 16 gru 2010, o 14:17 
Otaku

<ciach> i wchodzenie bez wazeliny jest nie w twoim stylu, za co nawet masz u mnie plusa xD Przynajmniej walisz bez ogródek co sądzisz. Prawda jest taka, że starym prykom się nie chce z nowymi użerać, trzeba by krótko za mordę trzymać, co oczywiście nie może mieć miejsca, bo trzeba ludzi głaskać po główce. Dlaczego takie DBW potrafiło w dość krótkim czasie zrobić suba i oddać? Bo ktoś usiadł do tego od razu, potem żaden cieć tego nie przeciągał i oddali, bo po co trzymać. A jeśli się coś odkłada, czeka na ludzi, którzy i tak nie chcą/nie mają czasu czegoś zrobić, to potem jest wielkie nic.
Nie wiem czym jest brukowy fansuber, możesz mi to na pm rozwinąć.

PostNapisane: 16 gru 2010, o 14:18 
Otaku

Prawdę Ci bodzio napisał. Zamiast zrobić suba w trzy pierwsze dni, czekałeś do końca. U większości pozostałych grup widać, że pchali do przodu swoje epki przez ten czas i robili w miarę możliwości. I akurat w przypadku Eventa lepiej patrzy się na tych, którzy oddali wcześniej i tych, którzy systematyczną pracą (nawet jeśli ma trwać 3 trzy miesiące) oddali w terminie, a nie chcą przedłużenia, bo się opieprzali przez ten czas albo robili na hura.
Tak więc nie, nie jesteś zajebisty i Twoje wnioski oraz propozycje po 4,5 w ogóle do mnie nie przemawiają.

PostNapisane: 16 gru 2010, o 14:30 
Rezydent

bodzio napisał(a):
<ciach> i wchodzenie bez wazeliny jest nie w twoim stylu, za co nawet masz u mnie plusa xD Przynajmniej walisz bez ogródek co sądzisz. Prawda jest taka, że starym prykom się nie chce z nowymi użerać, trzeba by krótko za mordę trzymać, co oczywiście nie może mieć miejsca, bo trzeba ludzi głaskać po główce. Dlaczego takie DBW potrafiło w dość krótkim czasie zrobić suba i oddać? Bo ktoś usiadł do tego od razu, potem żaden cieć tego nie przeciągał i oddali, bo po co trzymać. A jeśli się coś odkłada, czeka na ludzi, którzy i tak nie chcą/nie mają czasu czegoś zrobić, to potem jest wielkie nic.
Nie wiem czym jest brukowy fansuber, możesz mi to na pm rozwinąć.

Cieszy mnie to. :D
Wiesz, to co piszesz, to jest najprawdziwsza prawda. Tylko że są tu teraz fajnie ukazane dwie strony. Twoja i moja. W sensie albo można zrobić od razu i wszystko szybko pooddawać a ten dłuuuugi termin zostanie, albo się zdenerwować i zdziałać coś, żeby ten termin skrócić i przycisnąć trochę mocniej, mimo że to tylko zajęcie w wolnym czasie. Ja wybrałem to drugie, bo bardziej realne zrobienia wydaje mi się ukrócenie "wolnych elektronów" niż żeby każda grupa oddała to w czasie. xD
Ja to specjalnie zrobiłem, żeby mieć dowód, argument i takie tam pierdoły, bo mimo mojego lenistwa bodziuś dobrze wie, że ja potrafię szybko zrobić fansuba, tym bardziej, że nie robię super karaoków na 200 mb w ASS. :D

Tak wiem, w anfo 4 też oddałem po terminie nawet. Proszę mnie tu tym nie atakować, bo tak długo się to ciągnęło, że aż wypadło mi to z głowy i cud, bo mi właśnie bodzio przypomniał. Ale to nieważne.

Nie chcę się tu z nikim kłócić i żreć jak pies na odzywki o naszych starych, więc ukróćmy to teraz i może faktycznie rozważmy na spokojnie to, co zaproponowałem. :) Jako że to nie jest zamknięta impreza, a mogą w niej brać udział wszystkie grupy, które się z własnej woli zgłoszą, to myślę, że propozycja kogoś "spoza" też mogłaby być wzięta pod uwagę.

bodzio - walić staruchów, a inwestować w młodych! vroste :D
A ten brukowiec fansuberski, to tylko taka przenośnia - średnio udana zresztą - nawiązująca do gazet brukowych.

Q - jak ja uwielbiam to bierne podejście demokratów do wszystkiego. Nie dość, że ktoś gówno tak naprawdę robi, bo ja i bodzio wiemy ile tak naprawdę potrafi zająć zrobienie JEDNEGO odcinka, to jeszcze go pochwalić, że cokolwiek robi. To nie mój klimat niestety. Sam jestem zwolennikiem opieprzania się do bólu, ale jak już się za coś zabrać to robić to zgrabnie, solidnie i do porządku. :) I skoro jedna grupa składająca się z kilku osób nie potrafi w terminie albo ledwo w terminie zrobić odcinek, to sory, ale...

PostNapisane: 16 gru 2010, o 14:56 
Otaku

Już wolę wiedzieć, że ktoś coś robi, chociaż wolno, niż ma w dupie dane słowo i robi cyrk.

PostNapisane: 16 gru 2010, o 20:12 
Rezydent

Quithe napisał(a):
Już wolę wiedzieć, że ktoś coś robi, chociaż wolno, niż ma w dupie dane słowo i robi cyrk.

Szkoda, że jednak nie zrozumiałeś.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]