Teraz jest 23 wrz 2017, o 22:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Nicki i awatary Eventowiczów
PostNapisane: 19 mar 2013, o 05:48 
Dai Maou

Witam Eventowiczów!

Trochę późno, ale jeszcze trochę nas jest. A moze wcale nie aż tak mało. ;)
Właściwie ten temat powinien powstać, gdy Event na tym forum zaczął swoją działalność, bo wiele osób - członków grup, które brały udział w naszych Eventach, a także te osoby, które nie subowały, a lubiły wydania Anfo-Event - czekali na nie, po prostu już poszły inną drogą. większość pewnie życie dopadło. ;]

Ale kto jeszcze żyw w tej naszej bajce, obojętnie czy po stronie czynnych suberów, czy suberów emerytów, czy tylko oglądających anime w wydaniu Anfo-Event i nie tylko, niech tu zostawi swój ślad.

Mile widziany wpis:
Ile lat bawi / bawił się w subowanie, co było pierwszym subem?
A oglądający: od jakiego czasu ogląda anime. Jaki był tytuł pierwszego anime, które sprawiło, że się chciało oglądać więcej. A jaki tytuł pozostanie w pamięci jako ten najlepszy z dawnych lat.

Słowem, można się tu tymi datami pochwalić i podzielić wrażeniami.

Zostanie dla potomnych. ^__^

Tytuł: Re: Nicki i awatary Eventowiczów
PostNapisane: 19 mar 2013, o 15:11 
Bywalec

Trudne pytania tu zadałaś, Izumi. ;)
Niech no pomyślę, pierwszy sub zrobiłem do pierwszego odcinka Madlaxa, a ile się w to bawię... Hmmm, zdaje się, że 3 rok leci, bo chyba od 2010 roku zacząłem.

Anime oglądam od 5 lat. Regularne oglądanie zaczęło się od Naruto na Jetixie, akurat trafił się ciekawy odcinek i jakoś zachciało mi się więcej. :P Za czasów, jak jeszcze nie wiedziałem, że to animce oglądam (pradawne lata...), to wciągnął mnie Dragon Ball i Sailor Moon. Jej, ale czas od tamtej pory zleciał szybko. :D

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]