Teraz jest 26 wrz 2017, o 13:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Pierwszy projekt Anfo-Event :)
PostNapisane: 16 mar 2013, o 17:48 
Dai Maou

POMYSŁ ROK 2006. Data wydania 2007.

Absolutna nowość! Projekt tworzony na żywioł. Wspaniała atmosfera!
AE-1 powstał na kanale ircowym plfansubbers (kanał dla fansuberów), tam się po prostu pracowało. To zupełnie inne niż pisanie posta i czekanie na odpowiedź. Jednak dla zachowania ważniejszych informacji, które tonęły w kilometrowych logach irca lub nie były dostępne dla osób, które musiały z niego wyjść, został utworzony dział Anfo-Event na forum Anfo.pl.
Była to doskonała zabawa, choć nie wszyscy wówczas się zgrali - można czytać: nie potrafili przekuć chęci w czyn. Stąd aż 3-miesięczne oczekiwanie na 2 grupy z obsady projektu, których pojedynczy członkowie nie umieli poddać się umownym rygorom, bo przecież nie było jeszcze żadnego regulaminu, który określałby jakieś reguły, i przeciągali ukończenie projektu. Większości jednak wystarczył pomysł, który spodobał się i chceli w tym być. Wywiązali się ze swych zobowiązań w 100%.

To tyle w kilku słowach o czasie już minionym, ale ciągle wspominanym z łezką w oku. Było tyle wspaniałych grup. Większość już nie istnieje, a to przecież tylko 7 lat.
Po naszej pracy z tego okresu zostały jedynie posklejane ircowe logi, które przybliżają powstawanie Anfo-Event, ukazaując trochę historii w atmosferze z tamtych dni.

Miałam wielką przyjemność i zaszczyt poprowadzić pierwszy projekt, który w momencie wydania okazał się czymś naprawdę wyjątkowym. Jak to mówił jeden z uczestników projektu, a jednocześnie jeden z pomysłodawców: "to ma być taka wisienka na torcie", i rzeczywiście od suberów nią była. I do dziś jest.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich suberów z tego projektu. ^__^
Prowadząca Anfo-Event,
z łezką w oku -
Izumi

Tytuł: Re: Pierwszy projekt Anfo-Event :)
PostNapisane: 16 mar 2013, o 18:09 
Moderator

Ech i pomyśleć, że do pierwszego Eventa zostałem prawie wciągnięty na siłę przez resztę grupy :D
Bo chociaż brałem udział w burzy mózgów poprzedzającej rozpoczęcie projektu, to jednak seria wybrana wtedy nie za bardzo mi w pierwszej chwili pasowała.

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]